Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu

Monitor interaktywny Optoma 3652RK

  • W magazynie: 6 szt.
  • Dostępność: Na magazynie
  • Producent: Optoma
  • Kod producenta: 5055387666610
  • Cena: 6 599,00 zł brutto
  • 5 365,04 zł netto
  • 
  • zapytaj o produkt
    • Oblicz_raty_duckblue
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

65-calowy interaktywny płaski monitor dotykowy Creative Touch 3 Serii

Solidna współpraca, szerokie opcje łączności i konstrukcja nastawiona na wartość. Dzięki połączeniu najnowszych technologii i wyposażeniu we wszystko czego wymaga klasa lub firma, seria Creative Touch 3 zapewnia wszystkie funkcje i moc obliczeniową potrzebne do tworzenia, edukacji i współpracy. Łatwy dostęp do portów HDMI i USB z przodu obudowy. Łączność bezprzewodowa Optoma CreativeCast Pro pozwala podłączyć do czterech użytkowników w celu dzielenia się treścią w tym samym czasie z urządzeń Windows, iOS, macOS, Chrome lub Android. Łatwe w użyciu monitory interaktywne sprawiają również, że lekcje są przyjemniejsze dzięki wbudowanym narzędziom, takim jak szablony, rozpoznawanie pisma ręcznego. Jak również narzędzia do współpracy, takie jak obsługa Tablicy w chmurze, Google Classroom i Głosowanie, gdzie nauczyciele są w stanie natychmiast zebrać cenne informacje zwrotne. Wyposażony w gniazdo OPS i łatwe do pobrania aktualizacje OTA (aktualizacje OTA (Over-The-Air), czyli udostępniane przez Internet bezpośrednio do odbiorcy monitora interaktywnego – który je automatycznie pobiera i instaluje).

Rozdzielczość Ultra HD 4K

Dzięki rozdzielczości ponad ośmiu milionów pikseli rozdzielczość Ultra HD 4K zapewnia czterokrotnie więcej szczegółów niż w rozdzielczości Full HD, zapewniając ostrzejsze i bardziej realistyczne obrazy oraz bogatsze kolory - dzięki czemu możesz usiąść bliżej ekranu i cieszyć się bardziej wciągającymi wrażeniami..

Narzędzie do współpracy TapCast

Co to jest TapCast? Bezprzewodowo wyświetlaj i udostępniaj treści na dużym ekranie bez dodatkowego sprzętu za pomocą aplikacji TapCast. Z łatwością klonuj swoje urządzenie z Androidem, iOS, Windows, macOS lub Chrome za naciśnięciem jednego przycisku. Możesz nawet bezprzewodowo przesyłać dokumenty, obrazy lub filmy zapisane na urządzeniu mobilnym lub laptopie.Aplikacja działa również jako bezprzewodowa mysz i klawiatura, umożliwiając sterowanie urządzeniem..

Optoma Creative Board - Tablica i adnotacje

Udostępnianie kreacji jest łatwe dzięki wbudowanym narzędziom do adnotacji, które ułatwiają współpracę w klasie. Zaprojektowany do pracy hybrydowej - Creative Board zapewnia inteligentną współpracę i funkcje łączności dla każdej klasy. Pracuj jednocześnie. Dwa zespoły lub osoby mogą współpracować z dwóch oddzielnych lokalizacji w czasie rzeczywistym.

Obsługa Google Classroom i logowania jednokrotnego.

Nauczyciele mogą łatwo tworzyć i importować materiały lekcyjne w dowolnym miejscu. Dzięki funkcji logowania jednokrotnego (SSO) możesz szybko zsynchronizować się z Google Classroom, zapewniając korzyści płynące z udostępniania bez użycia papieru i współpracy cyfrowej w klasie. Nauczyciele mogą teraz pracować nad swoimi planami lekcji z domu i natychmiast przynieść je do dowolnej klasy.

Reactiv SUITE

Podnieś poziom spotkań zdalnych lub osobistych. Przekształć swoje prezentacje w potężne momenty opowiadania historii dzięki oprogramowaniu Vizetto Reactiv SUITE™ - dołączonemu do interaktywnego wyświetlacza płaskiego Optoma 5 Series.

Hybrid Learning - Ucz poza klasą.

Nauczaj w czasie rzeczywistym, bez względu na lokalizację ucznia. Wyświetlacze Optoma Creative Touch serii 5 doskonale wpisują się w ciągle zmieniające się potrzeby środowisk edukacyjnych. Zaprojektowana z myślą o wspieraniu kształcenia na odległość, seria Creative Touch 5 firmy Optoma pozwala uczniom pracować razem w czasie rzeczywistym z domu, w klasie lub w dowolnym miejscu, maksymalizując zaangażowanie w zdalne i hybrydowe środowiska edukacyjne. Dzięki możliwości łączenia się z kamerami internetowymi i innymi wizualizatorami wraz z unikalnym oprogramowaniem Optoma, seria Creative Touch 5 stanowi najlepsze rozwiązanie do współpracy w edukacji.

Model

Optoma 3652RK

Panel LED
Android Android 11
Przekątna 65"
Technologia dotyku podczerwień, 40/20 punktowa
Jasność 400 cd/m2
Rozdzielczość 3840 x 2160 UHD
Kontrast 5000:1
Czas reakcji 6 ms
Kąt widzenia 178° / 178°
Narzędzie obsługi Palec lub dowolny wskaźnik
Żywotność panelu 50.000h
Wyświetlane kolory 1,07 mld
Rozdzielczość dotyku 32767 x 32767 punktów
Wejścia wideo DisplayPort
HDMI: 2.0 x3
VGA (D-Sub15)
Wyjścia wideo HDMI
Wejścia audio Mini jack 3.5 mm
Wyjście audio Mini jack 3.5 mm
SPDIF
Porty komunikacyjne RS232
RJ45
Slot OPS
USB 2.0 x 5
Wbudowane głośniki 2 x 20W
Procesor Quad-core A55, RAM: 4GB DDR4, Pojemność dysku 32GB
Zużycie prądu / Zużycie prądu (Stand-by) 145.7W (tryb normalny)/ 0,5 W (tryb czuwania)
Powierzchnia ekranu Anti-Glare
Rozstaw otworów montażowych 600 x 400
Dodatki Android OS, Menu dotykowe OSD
Oprogramowanie Android 11.0
Wymiary monitora
 
1512 x 922 x 115
Waga 39 kg
Gwarancja 3 lat
Akcesoria w zestawie Instrukcja obsługi
Kabel USB
Pisaki (2 szt)
Pilot
Baterie
Przewód HDMI
Opcjonalnie Uchwyt ścienny, Moduł Wi-Fi
Znalazłeś produkt taniej