Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu

Farba Screen Goo 2.0 Reference White 2L

 • W magazynie: 3 szt.
 • Dostępność: Na magazynie
 • Producent: Screen Goo
 • Cena: 2 339,00 zł brutto
 • 1 901,63 zł netto
 • 
 • zapytaj o produkt
  • Oblicz_raty_duckblue
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

Farba Screen Goo Reference White 2.0

Farba Screen Goo Reference White to specjalistyczna farba akrylowa zaprojektowana na potrzeby tworzenia ekranów w branży projekcji wizualnej. Farba dzięki swoim właściwościom pozwala przekształcić każdą gładką powierzchnię do malowania, o dowolnym kształcie, w ekran projekcyjny o wysokiej jakości. Screen Goo Reference White to farba projekcyjna o dużym współczynniku odbicia, odpowiednik ekranów białych (popularnych Matt White).

Najlepsze rezultaty wizualne w danych warunkach projekcji

Screen Goo 2.0 jest wynikiem zastosowania potencjału najnowszych osiągnięć w dziedzinie polimerów i pigmentów, zdobytego w przeciągu ostatnich 15 lat tworzenia powłok projekcyjnych. Rozwiązuje wszystkie aspekty Screen Goo Classic, związane z aplikacją farby aż do projekcji. Wyprodukowana na bazie nowych polimerów, bez wykorzystania winylu, który na przestrzeni lat pozbawiał powłoki czystej bieli, odbarwiając ją na żółto pod wpływem działania światła UV.

Specjaliści Screen Goo poradzili sobie z tym problemem opracowując farbę na zasadzie jednoskładnikowego podkładu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nakładana powierzchnia jest wolna od faktur, uzyskując przy tym najgładszą i najbardziej płaską warstwę. Faktury w starych farbach Screen Goo były następstwem nadzwyczajnej ilości pigmentów, odżywek optycznych i żywicy akrylowej, stosowanych do uzyskania doskonałego obrazu projekcyjnego. Jednak nowa generacja projektorów 4K i 8K wymagała bardziej płaskiej i spójnej tekstury. Współczynnik odbicia farby o wartości 1.0.

Jej użycie ma znacznie ułatwić aplikację i konserwację. W porównaniu do swoich poprzedników Screen Goo 2.0:


 • wydłużony czas użycia od momentu otwarcia
 • większa powierzchnia zastosowania
 • można nakładać mniejszą ilość warstw
 • łatwy retusz

Poprawa jakości obrazu. W porównaniu do swoich poprzedników Screen Goo 2.0:

 • bardziej płaska i gładka powierzchnia
 • wyzwala głębsze i bardziej nasycone kolory
 • Nadaje lepszą szczegółowość i definicję obrazuSpecjalna farba Screen Goo 2.0 dostępna jest w następujących pojemnościach: 500 ml, 1000 ml, 2000 ml, 3780 ml.

Więcej o farbach projekcyjnych Screen Goo


Cztery powody dlaczego właśnie Screen Goo 2.0

1. Screen Goo 2.0 jest jest bardziej płynna i zapewnia bardziej płaską powierzchnię: najnowsze formuły w połączeniu z udoskonaleniami w procesie produkcyjnym, są znacznie bardziej płaskie niż produkty pierwszej generacji.

2. Screen Goo 2.0 wydłużony czas wysychania od momentu otwarcia: opóźniliśmy tworzenie się wiązań poprzecznych w polimerach, co skutkuje czasem otwarcia wynoszącym co najmniej 15 minut do momentu wyschnięcia farby w obszarach o temperaturze <90> 30%. Umożliwienie malowania jednorazowo większego obszaru bez niespójności tekstury. Wydłużony czas schnięcia od momentu otwarcia ma kluczowe znaczenie dla zastosowań na dużą skalę, ponieważ daje ekipom malarskim czas na zmianę położenia dźwigów lub rusztowań bez powodowania niespójności związanych z suszeniem.

3. Screen Goo 2.0 zapewnia lepszą szczegółowość i rozdzielczość obrazu: przy braku tekstury na ekranie 2.0 obrazy wydają się jeszcze ostrzejsze i bardziej zdefiniowane niż kiedykolwiek wcześniej. Screen Goo 2.0 jest gotowy na KAŻDĄ z wyższych rozdzielczości przewidzianych przez przemysł projekcyjny.

4. Screen Goo 2.0 zapewnia lepsze nasycenie kolorów, zakres i dokładność: Nowa ulepszona formuła poprawiła nasycenie kolorów głębokimi czerwieniami i żywymi żółciami, odzwierciedlając szersze palety kolorów, jakie zapewniają gamety oferowane przez 4K UHD, HDR i DolbyVision. Zakres dostępnych zieleni znacznie się zwiększył, dzięki czemu oglądanie wysokiej jakości nagrań przyrodniczych na ekranie Screen Goo 2.0 zmienia swój wymiar.Farba jednoskładnikowa (dwie warstwy)

Farba Screen Goo Reference White 2.0 jednoskładnikowa, właściwa (dwie warstwy) o pojemności puszki 2000 ml. Pojemnik zawiera 2000 ml farby właściwej.

Wydajność (malowanie wałkiem): 11,2 m2
Wydajność (malowanie natryskowo): 9 m2

Model

Reference White 2.0

Rodzaj powierzchni Biała
Wydajność Malowanie wałkiem: 11,2 m2
Malowanie natryskowo: 9 m2
Typ farby Farba jednoskładnikowa (dwie warstwy)
Pojemność 2000 ml
Rodzaj ekranu Farba projekcyjna
Współczynnik odbicia 1.0
Znalazłeś produkt taniej