Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu

Farba Screen Goo Ultra Black 0,25L

  • W magazynie: 7 szt.
  • Dostępność: Na magazynie
  • Producent: Screen Goo
  • Cena: 169,00 zł brutto
  • 137,40 zł netto
  • 
  • zapytaj o produkt
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

Najlepsze rezultaty wizualne w danych warunkach projekcji

Screen Goo zostały specjalnie tak zaprojektowane, aby z powodzeniem mógł je stosować zarówno profesjonalista jak i amator. Farbę można rozprowadzać natryskowo, a także za pomocą wałka. Koszt całego ekranu to koszt powłoki (rozprowadzonej na przygotowaną ścianę). Ewentualnie, bardziej wymagający użytkownicy mogą zadbać o dodatkową ramkę wokół ekranu.

Do wykonania ekranu są potrzebne dwie powłoki: warstwa podkładowa oraz zewnętrzna (właściwa). Wydajność tych farb w znacznym stopniu zależy od podłoża. Typowo 1 litr wystarczy na pomalowanie dwóch cienkich powłok o powierzchni około 4.65 metra kwadratowego, przy założeniu idealnych warunków na mało nasiąkliwym podłożu. Aby uzyskać najlepsze rezultaty bardzo istotne jest aby podłoże było maksymalnie białe.

Farby Screen Goo do przedniej projekcji mogą być użyte praktycznie na każdym gładkim zdolnym do pomalowania podłożu. Aby osiągnąć możliwie najlepsze rezultaty podłoże powinno być płaskie i gładkie. Jeśli tak nie jest, należy jest wyszlifować i wyrównać. Materiały porowate takie jak mur suchy, oraz drewnopodobne: sklejka, płyta wiórowa, MDF powinny być wcześnie wypełnione i wyrównane. Kolorowe powierzchnie należy także wcześniej pomalować na biało.

Farba Ultra Black ma charakterystykę nie odbijającą, matową. Jej zadaniem jest pochłanianie światła oraz poprawienie parametrów ekranu.

Bardzo istotną cechą ekranów jest czarna ramka kończąca krawędzi powierzchni, która zwiększa kontrast wyświetlanego obrazu. Za pomocą farby Ultra Black można ją namalować zarówno na ścianie jak i na ramie umieszczonej dokoła powierzchni ekranu.

Farba właściwa

Farba Screen Goo Ultra Black właściwa (Finish Coat) o pojemności puszki 250 ml.

Wydajność (malowanie wałkiem): 1.17 m2
Wydajność (malowanie natryskowo): 0.93 m2

Model

4604

Rodzaj powierzchni Czarna
Wydajność Malowanie wałkiem: 1.17 m2
Malowanie natryskowo: 0.93 m2
Typ farby Farba właściwa (Finish Coat)
Pojemność 250 ml
Rodzaj ekranu Farba projekcyjna
Znalazłeś produkt taniej